Skip to content Skip to navigation

Демонстрации сцена

Демонстрации сцена

Начало Край Демонстратор
12:00 13:00 Emocosmetics

Презентация на марка Alexandra`s Proline

Таня Честименова - съдия към WWNC
13:00 14:00 SNB Professional педикюр

25 години Стар Нейлз - България

От дневника на педикюриста - добри практики в терапевтичния педикюр.

Бистра Петова, Ваня Александрова, Ели Василева
14:00 15:00 RUCK- България

Демонстрация на немска система за терапевтичен педикюр.

Пламен Лазаров
15:00 15:30 Volume Lashes Bulgaria

Колористика и корекция на вежди с къна BROW HENNA (Брау хена)

Михаела Боянова, инструктор
15:30 16:30 Артеро БГ

Продуктова презентация на професионални фризьорски инструменти ARTERO със съдействието на известната гръцка фризьорка и стилистка Maria Alexiadou. На сцената тя ще ви покаже две прически - на права и чуплива коса.

Мария Алексиаду, Гърция
Начало Край Демонстратор
11:00 12:00 SNB Professional декорации

25 години Стар Нейлз - България

Да превърнем фантазиите си в реалност. Креативни с материалите за ноктопластика - малко повече от декорации.

Бистра Петова, Ваня Александрова, Ели Василева, Васил Гинов, Маргарита Шопова
12:00 13:00 Школа „Татяна Гюмишева“

Тема "Каква е вашата мечта"

Таня Гюмишева
13:00 14:00 LCN Bulgaria

Демонстрация на Fusion поли-акри гел

Терапевтичен педикюр

Стефка Танева
14:00 15:00 RUCK-Bulgaria

Демонстрация на немска система за терапевтичен педикюр.

Пламен Лазаров
15:00 15:30 БАКАРА КОЗМЕТИКС

Дизайнерска екстремна колористична прическа.

Мария Георгиева
15:30 16:00 Voesh New York

Тема: “Спа във всеки салон”

16:00 16:30 Mack's Professional Bulgaria

Тема: Бързи салонни дизайни

Цвети Петкова
16:30 18:30 Награждаване шампионат NAILS OLYMPIC BULGARIA
Начало Край Демонстратор
11:00 12:00 Emocosmetics

Презентация на Международна Организация WWNC

Мая Колова - гл. съдия към WWNC и треньор към Secretly Professional
12:00 13:00 SNB Professional

25 години Стар Нейлз - България

Официално връчване на наградите на 25-те победители в конкурса „Любим маникюрист за 2018“.
Специален гост и водещ на събитието: Веси Бонева

Веси Бонева
13:00 13:30 Представяне на Easybook.bg

Уеб платформа за резервация и плащане на услуги онлайн и уеб базиран софтуер за цялостно управление на Вашия бизнес.

Лектор: Теодора Колева, Мениджър Easybook.bg
13:30 14:00 Теглене на Томбола Arena of Beauty Professional 2018
14:00 15:00 RUCK-Bulgaria

Демонстрация на немска система за терапевтичен педикюр.

Пламен Лазаров
15:00 15:30 БАКАРА КОЗМЕТИКС

Дизайнерска екстремна колористична прическа.

Мария Георгиева
15:30 17:00 Флейминг козметикс ЕООД

Представяне на компанията и обявяване на нов продукт за регенерация на косата при плешивост

Георги Тонев
16:00 16:45 Wakeup Status Factory

WAKE UP Status Factory in Bulgaria, кратка презентация на бранда. 
CRIOKURE - ПЪРВАТА Криогенна машина за коса.
Fluo Fix - Mоделираща флуоресцентна вакса.

Sonia Bassi, Emilia Shushkova, Yana Shushkova
17:00 18:00 Награждаване Permanent Make Up & Eyelash Extensions Championship