Skip to content Skip to navigation

NAIL ARENA PROFESSIONAL 2017

Информация за Дивизите

Дивизия 1

За маникюристи, които никога не са се състезавали в конкурс за маникюр и ноктопластика в живота си. За състезатели, които никога не са се класирали на първо място в Практическо състезание в Международно признат конкурс в Дивизия 1. Състезатели, които са се класирали на 2-ро или 3-то място в Дивизия 1 в конкурс сертифициран от INJA. За състезателите, които са се класирали на 1-во място в конкурс сертифициран от INJA в Дивизия STUDENT и все още отговарят на правилата за STUDENT.

Дивизия 2

За състезатели, които са се състезавали в Практическо състезание в Международен признат конкурс и са се класирали на 1-во място в Дивизия 1 и са се класирали  на 2-ро или 3-то място за Дивизия 2 във всеки конкурс сертифициран от INJA.

Дивизия 3

За състезатели, които са се класирали на първо място в някое от Практическите състезания в Международно признат конкурс и са се класирали на 1-во място в конкурс, сертифициран от INJA в Дивизия 2 и Дивизия 3. За състезатели, спечелили в Дивизии 1 и 2 наградата "Победител на Победителите". И за всеки състезател, независимо от дивизията, който е спечелил "Grand Champion".

Team Trophy  (Отборна награда)

Наградата на Отбор е топ 3 на практически състезания. За да се класира за наградата, отбора трябва да има минимум 3 и максимум 6 състезатели. Състезателите могат да бъдат в някоя от трите Дивизии. Резултатите ще бъдат събрани от всички практически състезания: French Sculptured Acrylic, French sculptured Gel, French Twist, Design Sculptured, Ultimate Nail art Challenge and Fashion Design Soak-off Gel Manicure. Най-високите 3 резултата от всеки отбор ще направят общия краен резултат. Включването в отбора е безплатно.